Uzun yıllardır sürdürdüğümüz özverili ve yenilikçi çalışmalarımızı araştırma sektörünün önemli standartları olan ISO:20252 ve GAB:2014 sertifikalarını da alarak bir adım öteye taşıdık. Bu iki önemli sertifika sayesinde şirketimizin süreçlerinin ve çalışmalarının sektörel standartlar seviyesinde olduğunu objektif bir bakış açısıyla da göstermiş olduk.

Test ve denetim hizmetlerinde dünyada otorite olarak kabul edilen Bureau Veritas tarafından süreçlerimiz denetlendikten sonra, ISO:20252 Uluslararası Araştırma Yönetim Sistemi Standardı belgemizi Eylül 2020’de aldık. Sertifikanın şartları olan tutarlılık, şeffaflık ve uluslararası geçerlilik kuruluşumuzun ilk gününden bu yana katı bir tutumla izlediğimiz prensiplerdi. Bunları ne kadar doğru bir şekilde uyguladığımızı aldığımız sertifikayla bir kez daha gösterdik.

 

NG-ISO:20252

 

 

Güvenilir Araştırma Belgesi (GAB)Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından tanımlanmış, her tür araştırma projesinin güvenilirliğini, standartlaştırılmış süreç ve denetimini sağlayan bir yönetim sistemidir. TÜAD tarafından yetkilendirilen iki firmadan biri olan Bureau Veritas’ın gerçekleştirdiği denetimle GAB belgesini almaya hak kazandık.

 

NG-TUAD-GAB2014

 

Kurumumuz ve çalışmalarımız T.C. yasalarına uyumlu, denetime açık, takip edilebilir, hesap verebilir, uluslararası kalite şartlarını sağlayan, etkin şirket yönetim organizasyonu ve yetkin çalışanları sayesinde aranan standartlarla uyumlu olduğunu göstermektedir. Bu sayede hem birlikte projeler yaptığımız kurumlara hem de araştırmalarımıza katılan online panel üyelerimize hak ettikleri kaliteyi ve güveni bizimle bulabileceklerini, sertifikalarımızla objektif bir şekilde göstermiş oluyoruz.

Bu belgeler, bizim için ulaşılacak son nokta değil. Amacımız, kalitemizi her geçen gün daha da geliştirerek çalıştığımız kurumlara en iyi hizmeti sunabilmektir. Bu yolda emin adımlarla hız kesmeden ilerlemekteyiz.

Standartlarla belirlenmiş konuların ötesinde, her zaman net ve açık bir çerçeve çizmenin kolay olmadığı etik konularda sağduyumuzu ve katı tutumumuzu ilk günden bu yana koruyoruz. 2009 yılında kurulduğumuz günden bu yana geride bıraktığımız her günde kararlarımızı önce etik çerçevede değerlendirdik. Robert Bosch’un dediği gibi “Güven kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederiz”.